| anamaria13b a întrebat:

Un anticearcan bun cu acoperire mare? Preferabil lichid sau cremos nu baton. Sa nu fie atat de scump. Maxim 40-50 de lei.
Vreau site

6 răspunsuri:
| ღBrunette a răspuns:

"Maybelline Fit Me" este bun. Si pretul este accesibil. Iar daca vrei unul perfect, care sa acopere orice imperfectiune si sa fie si rezistent, poti sa optezi pentru "MAC Studio Sculpt". Costa pana-n 90 ron, dar isi face treaba. Si te tine si foarte mult timp, pentru ca nu ai nevoie sa aplici o cantitate mare.

| Florentina9210 a răspuns:

Un anticearcan bun si natural e SOMNUL! Degeaba iti aplici fel si fel de prostii pe fata, daca nu dormi destul, degeaba.

| QueenR a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce treaba are sfatul tau cu intrebarea ei? Nu e vorba de carcane in special.Atunci cand aplici un fond de ten cu acoperire mare se va vedea o diferenta de pigmentare intre restul fetei si zona ochilor, unele persoane pur si simplu au zona ochilor mai pigmentata, chit ca dorm sau nu. Daca tu doar de rimel si ruj ai auzit nu e problema noastra happy

| Florentina9210 a răspuns (pentru QueenR):

Draga mea, inspre deosebire de altele, eu nu am nevoie de anticearcan. Folosesc doar ce am nevoie. Eu mi-am spus punctul de vedere. O zi buna sa ai! happy

| dragodana a răspuns:

Salut! Mie imi plac cele de la Essence.Sunt pana in 20 lei.Ori Camouflage(se aplica cu degetul sau pensula; are 2 nuante) sau cel in tubulet(am uitat cum se chema) ca un stilou.

| QueenR a răspuns:

Rimmel London wake me up e ok, are o acoperire medie si e lichid.Este si accesibil la pret, nu mai tin minte sigur cat dar este sub 50 de lei oricum.Il gasesti sigur la orice magazin tip drugstore/parfumerie unde sunt produse rimmel/maybeline.