| patricia_1970 a întrebat:

Un baiat din clasa ma place pe mine si inca o fatahappyvreau sa ma placa mai mult pe mine ii plac fetele provocatoare ii place ca am parul fff lung si cand il las desprins moarelaughingcum pot sa il mai atrag?(fata aia este dusmanca mea cea mai marelaughing)

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Te imbraci elegant, te machiez si parul lasat pe spatewinking

| QuadruplePersonality a răspuns:

Prima varianta: Fii asa cum esti tu, nu incerca sa impresionezi.
varianta 2: Incearca sa o intimidezi pe cealalta fata, ca sa nu mai ai concurenta big grin. Fate frumoasa, poarta accesorii. Flirteaza cu el. Fai complimente. Foloseste un balsam de par/parfum/lotiunede corp cu un miros sexy. Asta ii inebuneste pe baieti, insa nu exagera, si incearca sa vii in fiecare zi cu alt parfum. Spre exemplu, daca vii lunea cu un parfum, vino numai peste 3-4 zile iar cu el, depinde de cate ai.

Acum poti alege una happy

| Fluture a răspuns:

Eu zic sa fi tu. simpla tu. daca el te place...inseamna ca ii place si sinceritatea, nu falsitatea.Bine.acum un flirt acolo nu strica[hee hee] dar nu incerca sa'l cuceresti tu pe el.
Baftahappy

| Liviu a răspuns:

Sfatu meu
Fii tu insati!
Daca incerci sa pari alceva'
O sa pari o pitzipoanca
Si nimeni nu sta cu o pitzipoancahappydecat un cocalar nu?
Deci fii naturala
Ramai tu!
^^

| NoName1234 a răspuns:

Eu zic sa nu il bagi in seama, ca nu o sa te mai placa probabil. tongue

| dutsaaaaa a răspuns:

Incearca sa fii cat mai naturala, nu te machia strident si cel mai important nu fii asa cum vrea el... asta e si sensul ptc daca estii ce vrea el nu mai esti u, si nu o sa-ti placa nici tie, nici luihappy