| salutare a întrebat:

Toate fetele din clasa plac aceas baiat, cum pot sa-l fac sa ma placa pe mine?

8 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Nu poti, daca toate il plac, e clar ca e genul ala de baiat care atrage, e frumos, si este logic ca sunt mult mai multe fete care il plac si e mandru de el... ii plac distractiile si aventurile la varsta lui, si el e constient ca e irezistibil, o persoana curtata simte

| mat31new a răspuns:

Depinde cum arati.

| yasana a răspuns:

Incearca sa fii ca el...

| Razboi122 a răspuns:

Fii si tu serios, drept, elegant si bun. laughing

| xProxy a răspuns (pentru Razboi122):

E fata ma nu baiat laughing

| Razboi122 a răspuns:

Stiu dar ziceam eu asa ca is drept.
(Pentru Haxo0or)

| bebemik12 a răspuns:

Hmm si eu am avut probleme de genul si acum am ajuns sa ma placa toti aieti din clasa. si crede-ma e asa oositor adica primesc biletele scrisori in fiecare zi si de numarul de telefon nu mai spun..sunt sunata din 5 in 5 minute acum sa trecem la tine... pai nu stiu incearca sa va imprieteniti sa v cat mai mult cu el sa ii fi aproape cand ii este greu si ai sa vezi ca o sa s e indragosteasca de la sin e de tine.

| DEIAA a răspuns:

Fii pur si simplu diferita de celelalte colege. Lasa-le pe ele sa-l "sufoace". cand il vezi mai retras atunci actionezi tu.
Parerea mea (: