| Alex363839 a întrebat:

Un remediu pentru pori dilatați din zona nasului și puncte negre?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Cel mai bine, consultație la dermatolog pentru tipul acesta de probleme. Însă, ce îți pot recomanda, foarte bun: Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant de la Paula s choice

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Porii dilatati fac parte din tipul tau de ten. Nu vor disparea niciodata dar poti sa ii minimizezi cu o rutina de skincare. O rutina pe care trebuie sa o urmezi mereu nu doar sa-ti dai o data si gata. Deci rutina trebuie sa cuprinda acizi gen aha si bha dar trebuie sa ai grija cum ii folosesti. Cauta pe Youtube informatii ca gasesti mii de clipuri