| anonim_4396 a întrebat:

Un sampon de par care sa ii persiste mirosul?
Cele de la Dove sunt bune?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu, Dove nu prea fac sampoane bune dupa mine. Daca vrei pentru misor, am inteles ca cel de la Garnier cu miere miroase dragut si-si pastreaza mirosul.

| darrio2007 a răspuns:

De obicei sampoanele se aleg pentru cat de bine face parului.Dar tu vrei miros.Si Clear sunt bune la ce vrei tu.

| AdrianaSava a răspuns:

Poti comanda produse avon direct din magazinul meu online: www.avon.ro/magazin/avonbrasovoffice

| Florentina9210 a răspuns:

Nu conteaza neaparat mirosul ci calitatea samponului. De exemplu eu folosesc unul de la Cosmetic Plant si sunt multumita. Decat sa cumpar porcariile de pe piata si sa nu aibe efect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele de la Garnier persista.

| adolescenta258 a răspuns:

Pentru fete sau pentru baieti?
Eu, ca fată, folosesc glis (cel cu flaconul negru). Ii simt mult timp mirosul. Si dupa parerea mea e cel mai bun. Încearcă si ai sa te convingi.