| DaiiMitsi a întrebat:

Unde as putea gasi topuri.dar nu bluze, ci daca stiti cum arata, gen ii ca si sutienul si mai are un pic de material pana la buric ..nu prea stiu cum sa explic si mi-ar fi mai usor daca as putea pune poza.dar nu pot sad! Ma puteti ajuta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Se numesc bustiere.
Uite aici http://www.romwe.com/apparel-bralets-c-38_210.html

7 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Nu cred ca au apărut inca in magazine, topurile sunt pentru vara, nu pentru primăvara...
Oricum in beska si Zara ...magazine de mall gasesti în curand happy

Răspuns utilizator avertizat