| Dixiclart a întrebat:

Unde gasesc nuantator? cum se procedeaza? Cat costa? [ FUNDA :*

4 răspunsuri:
| Deniiidk a răspuns:

Eu am gasit la un magazin naturist si am dat pe doua pliculete 12 lei ~ Funda? :*

| gabytza2013 a răspuns:

Gasesti la orice magazin in care gasesti si vopsea sau cosmetice.
eu am folosit nuantator la plic.desfaci plicul si il aplici pe par e simplu.costa pana in 10lei/plic.doar ca nu dureaza mai mult de 4-5 spalari

| gabytza2013 a răspuns:

Nuantator gasesti unde unde gasesti si vopsea si cosmetice etc. desfaci plicul si aplici continutul pe par e simplu...conta in jur de 10lei/plic

| lahme a răspuns:

Se gaseste oriunde, chiar si la coltul strazii big grin. unde e vopseaua si acetona si alte chestii de cosmetica sigur gasesti si nuantator. Trebuie sa aplici continutul plicului pe par si dupa ce il lasi ceva timp te clatesti. Oricum totul e pe spatele plicului, trebuie sa aiba instructiuni. Eu am gasit si la 5 lei si la 10. acum depunde de unde iei big grin