| alexandraskizwx a întrebat:

De unde pot lua un nuantator? Cat costa si cum se procedeaza? Se curata dupa, nu? multumesc. big grin

Răspuns Câştigător
| Addeeee a răspuns:

Unde are si vopsea de par, trebuie sa aive si nuantator happy. (nu neaparat, asa ca mai bine du-te la market ). nu costa prea mult. in jur de 20 de lei si se curata la 5-6 spalari. funda?:*

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Găseşti în Carrefour de la Loncolor până în 10 lei. Şi se duce cam după vreo 10 spălări, dar depinde şi de părul tău.

| SimoVio a răspuns:

Eu l-am luat din carrefour. Te dai pe par cu el, dupa care il lasi sa actioneze in jur de 20-25 de minute. Se ia dupa 4-6 spalari.