| dodorina a întrebat:

Unde gasesc si eu cizme din cauciuc colorate? stau in bucuresti.mai exact prin sectoru' 2. stie cineva.as prefera mai ieftine in jur de 50 lei.sau un site!(port 39)

12 răspunsuri:
| yoyodedeea a răspuns:

Ooo...suntem "vecine"...stiu ca in comlex obor aveau
mai e un magazin sau ce e el in dreapta complexuluihappy
nu stiu daca imi au, dar acolo vazusem ultima data

| Laura_5858 a răspuns:

Erau in Cora, 45 de lei, multe modele colorate si dragute, dar nu stiu daca mai sunt.

| dulcykaLy a răspuns:

Intradevar... sunt la diham si eu mi-am cumparat unele. am dat 30 Ron. si au destule modele. Sper sa iti fie de folos happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La intersectia dintre "Calea Mosilor" si "Bulevardul Carol 1"(nu stiu sigur daca se numea asa)...
Langa Mega Image... E un magazin de incaltaminte si sunt expuse in vitrina foarte multe cizme.
Incearca acolo...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.shoemall.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.shoemall.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.pantofiori.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici cele mai hot modele cizme cauciuc
http://www.styleandthecity.ro/......ezonului-2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0724255052 cizme@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la diham... e un magazin mare. albastru chiar in statie la 101
si eu mi-am luat azi... marimea 39. am dat 30 RON