| anuta_1198 a întrebat:

Cine stie un site de unde pot cumpara cizme ieftine? funda chiar am nevoie pentru ca ce gasesc nu imi plac si am luat teapa cu niste cizme de 150 lei? am si luat banii din cont fara sa ii intreb pe parinti!

Răspuns Câştigător
| bubulinalina a răspuns:

Http://www.fashionup.ro/femei/incaltaminte_cizme.html... ai modele si preturi diverse. depinde de bugetul tau. in ceea ce priveste seriozitatea magazinului... eu am facut foarte multe comenzi la ei si absolut niciodata nu am avut probleme. poate te alegi si cu parfumul cadou.;)

6 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Daca vrei sa nu mai iei teapa atunci du-te personal in magazine sau daca vrei mai ieftin in piata si cumpara-ti!
eu nu prea am incredere sa imi comand online pentru ca am patit-o cu o bluzitatongue

| anuta_1198 explică (pentru AlinaaAli):

Eu nu imi iau cizme din piata pentru ca se rup repede

| AlinaaAli a răspuns (pentru anuta_1198):

Pai mergi si tu in ceva magazine, sunt atatea, nu gasesti nimic bun? dai mai multi bani si nu se rupwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, uite aici vei gasi cizme ieftine dar de calitate: http://cizmeieftineonline.tumblr.com/

| anuta_1198 explică:

Mersi mult...si chiar imi place

| __1980_psni a răspuns:

Aici gasesti sute de modele http://helio.ro/cizme_dama.html