| pauliblis a întrebat:

Unde gasesc unghii false (Timisoara)?

1 răspuns:
| 1234abcd a răspuns:

Nu sunt din timisoara...daaar...depinde ce fel de unghii false vrei :
- daca vrei mai ieftine ceva nu foarte wow ai putea sa incerci la magazinele de cartier(alea mai mari care tin si oje si farduri... cred ca sti despre ce vorbesc)
-daca vrei ceva mai de calitate ai putea sa intri intr-un salon si sa intrebi
-saaau ai putea sa dai comanda de pe internet
siiii daca stai aproape de mall-ul iulius du-te pana acolo (nu mai tin minte exact dar am impresia ca la etajul 1 era stand cupio unde gasesti o gramada de chestii pentru unghi, inclusiv unghii false )app ei au si un site http://cupio.ro/