| Ramo137 a întrebat:

Unde gasesc vopsele de par- violet, roz, verde, albastru...
dau funda! :*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe gotica.ro la vopsele.
Violet, mov si roz gasesti si la Kallos, L'oreal si daca cauti prin magazine mai sunt si alte firme. Eu am vazut o frima care nu e recunoscuta si avea roz, magenta dar habar nu am daca e cine stie ce de capul ei dar ma tenteaza.

Sunt si nuantatoarele de la Loncolor pentru roz si mov dar pentru albastru si verde ori de pe gotica iti iei nuantatoare ori te decolorezi si iti aplici albastru de metil si iese foarte frumos. happy

| Ramo137 explică (pentru anonim_4396):

Trebuie neaparat decolorat? sad sunt satena castaniu si am varfurile decolorate- blonde.
nu pot aplica direct pe par? nu a mai fost vopsit niciodata... mss!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ramo137):

Pai si cum ai varfurile blonde? Cat de deschise sunt? Cu cat e mai deschis parul cu atat prind mai intensa culoarea, fa-ti o poza la varfuri si zi-mi si ce culoare vrei sa-ti aplici.

| Nina25 a răspuns:

Icearca la mall sau la saloanele de frunusete, daca nu gasesti intreaba la salon de unde o poti procura.O alta varianta ar fi magazinele de cosmetica si ingrijire sau online.

| Gabrielagabitzaaa a răspuns:

Http://www.cadouriok.ro/subcat_93_1_spray-uri-de-par-colorate.htm
Mai bine decat vopsele, eu am avut albastru si roz :)Funda?