| Madytzzzzuuuuuu a întrebat:

Unde pot sa gasesc ceai verde? numai in farmacii? km cat ar costa? si cat as slabi daca as bea si as face exercitii timp de o luna jum... fundita

Răspuns Câştigător
| vivi_6895 a răspuns:

Gasesti si in supermarket si la magazinele cu produse naturiste. E in jur de 2 lei cutia de 20 de pliculete.Gasesti si mai scump si mai ieftin si in combinatie cu lamaie.Sa stii ca difera gustul la fiecare marca, de obicei este un pic amarui, dar eu am gasit si care avea un gust oribil...Ar trebui sa bei 3 cani pe zi, naindulcit, si se spune ca in jur de 5 kg pe luna.Acum depinde si de organism si de efortul fizic care il depui si de ceea ce mai mananci.Eu nu m-am tinut de cura asa ca nu pot sa iti spun daca a avut efect sau nu. Dar e foarte bun pentru sanatate ceaiul verde. Iti dau unele sate-uri in care afli mai multe despre efectele acestui ceai : http://viata-dieta.blogspot.com/2009/05/dieta-cu-ceai-verde.html
http://old.idieta.ro/......verde.html
http://dieta.ele.ro/Beneficiile_ceaiului_verde_pentru_dieta_--a579.html
Poti cauta mai multe pe google. :)

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Azi se gaseste pe toate drumurile, atentie insa, ceaiul verde nu e pentru slabit! Are efect de intinerire si detoxifiere a organismului, baut fara zahar!

| Minnie a răspuns:

Ceaiul verde se gaseste in farmacii dar e mai scump, se mai gaseste la magazinele gen plafar, hypermarket-uri si supermarket-uri.

| foxi a răspuns:

Il gasesti in orice magazin alimentar chiar! Nu e scump! Nu e sigur ca slabesti!

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan1004 a răspuns:

Vreao 20 lei vreo 2 kg in 1 luina