| scumpik a întrebat:

Unde pot vedea catalogul avon campania 11?happy

13 răspunsuri:
| bellekamms a răspuns:

Campania 11 apare peste 2 saptamani dar te pot ajuta cu cea de 9 sau 10

| bellekamms a răspuns:

Campania 11 abia peste 2 saptamani dar te pot ajuta cu cea de 9 sau 10

| Jolie_6609 a răspuns:

Trendsetteri au doar brosura de campanie 10. Peste 1 - 2 saptamani banuiesc ca o sa apara brosura 11 :*.

| RoxanaCher a răspuns:

Pai incearca sa suni la un reprezentant!

| Lorena a răspuns:

Buna!:)
http://inscrieriavon.hi5.com
Nu stiu sigur daca este campania 11.
Bafta:-*!

| Lol_1641 a răspuns:

Poate gasesti ce te intereseaza aici: http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page *peace*

| daanyelaa a răspuns:

Http://inscrieriavon.hi5.com/......otoUser.do

aici poti vedea campania 12;)

| Bethy3 a răspuns:

Poti vedea catalogul pe siteul englezilor, sau apeland la un reprezentant, unii au deja catalogul.Pentru a comanda produse sau pentru a te inscrie ca reprezentant poti intra pe site...sau poti suna la 0731356498.

| andra_9841 a răspuns:

Www.avon-cosmetics.ro
scuze asa e corect:D.