| Mihaa12 a întrebat:

Unghii false puse la salon cu gel love struck sau unghii care le pui singura acasa?

5 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Unghiile cu gel isi strica unghiile tale si le"mananca"si le subtiaza f tare, iar dupa ce ti se duce gelul de pe ele vor arata ca naiba si nu vei mai putea avea unghii mari pana acea portiune care a fost acoperita cu gel va creste si va fi taiata(oricum se rup dupa). Sfatul meu este sa ai grija de unghiile tale si daca iti doresti o perioada poti sa iti pui unghii de alea false care se lipescwinkingAlea macar nu iti strica unghiile si nu vor arata urat dupa ce se va duce lipiciul.

| Biuka a răspuns:

Cele cu gel happy
Daca le pune cineva care e profesionist e mult mai bine
pentru ca ai siguranta ca nu iti vor cadea dupa 2 zilebatting eyelashes

| Raainbow a răspuns:

Unghii naturale crescute!:*

| ღAnonimaღ a răspuns:

Dupa parerea mea nici una pentru ca iti strici unghiile naturale. Unghiile tale sunt cele mai frumoase. Lasale sa creasca si du-te la salon sa ti le aranjeze.
Asta a fost parerea mea, tu fa cum vrei.
Te pup!

| raysa_5920 a răspuns:

Clar unghii puse la salonbig grin