| LucaTimotei a întrebat:

(URGENT) Sunt invitat la ziua unei colege si am inteles ca ii plac produsele holo/holographic. Aveti idee unde as putea gasi un magazin in Iasi care vinde astfel de produse?

1 răspuns:
| xVictor a răspuns:

Da nu trebuie frate sa-i duci ce-i place. du-i de exemplu niste prezervative si o faci dupa fericita laughing Kappa.
Cauta pe internet boss, cauta in Iasi magazine de televizoare sau electronice ca asta inseamna holographic -.- doar nu crezi ca o fata amarata s-ar juca pe pc sau ps4 sau xbox one in VR virtual reality laughing sa fim seriosi.