| megazonegirl a întrebat:

in curand va veni ziua mea.Am invitat cateva colege, dar nu am idee ce am putea sa facem! AM NEVOIE DE IDEI URGENT!

Răspuns Câştigător
| Kassie a răspuns:

Depinde si de cat timp o sa stea la tine. Daca sunteti fete, clar, un film ar fi perfect. Personal va recomand "LOL", deoarece e super sa il vezi cu prietenele tale. Ascultati muzica si v-ati pute pune intr-un cerc, discutand pur si simplu. Ai sa vezi, subiectele de discutie vor veni imediat. Vorbiti despre baietii de care va plac de exemplu, despre viata voastra in general. Puteti juca adevar sau provocare, flori fete sau baieti, telefonul fara fir sau (preferatul meu) telefonul american:

Primul ii spune un cuvant celui din dreapta, acela ii spune alt cuvant celui din dreapta lui pana se inchide roata. Cineva sta in fata si, dupa ce se termina impartasirea de secrete la ureche, incepe sa puna intrebari gen: "ce ai facut aseara?", "ce iti place sa mananci?", "ce vrei sa devii in viata?".Tu trebuie sa raspunzi folosind cuvantul care ti s-a spus la inceput. Persoana al carei raspuns s-a potrivit mai bine, merge in fata.

Sper ca te-am ajutat :**

7 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Puteti sa vedeti filme, sa vorbiti, sa jucati jocuri.

| Chamberlin a răspuns:

Stati de vorba, ascultati muzica, uitati-va la un film, duceti-va la un restaurant, etc. Eu asa am facut de ziua mea iar toti sau distrat, mai ales ca eu am platit totul happy
La multi ani!

| Lolităăăă a răspuns:

O petrecere in pijamele. Sau poti sa chemi 2 baieti si va jucati adevar provocare sau procente big grin Asta doar seara.

| SlєndєrGirL a răspuns:

Puteti sa faceti petrecere in pijamale. va puteti uita la un fim (de groaza, romantic, ce va place voua dar de groaza ar fi mai fun :*), karaoke, adevar si provocare, farse la telefon, Make-up challange laughing, cinnamon challange, ice+ salt stiti voi. laughing puteti sa va faceti parul, sa jucati mima, sa ascultati muzica, sa vorbiti pur si simplu despre ce va place sau despre colegii din clasa. vedeti voi veti avea subiecte de discutie,, testul prieteniei,

| RapBim a răspuns:

Jucati jocuri : Adevar si provocare etc... distrativa! poti sa te mai uiti si pe google

| Alexandra99a a răspuns:

Buna! As avea cateva idei, nu stiu daca o sa ti se para bune. In primul rand ati putea sa va uitati la un film sau sa jucati diferite jocuri, vorbiti despre ce va place si alte chestii. Sper ca te-am ajutat.

| megazonegirl explică:

Va multumesc tutor pentru raspunsuri, mi-au fost de folos cam toate, dar a raspuns cel mai bine Kassie. Va multumesc pentru idei si urari!