| AndreeeaConstantin a întrebat:

V-ati comandat de pe Boutique Mall? Am gasit aceasta rochie: http://www.b-mall.ro/......4344.html. Mi se pare minunataaaa. Am descoperit recent site-ul, imi place cum arata, ei garanteaza ca sunt originale produsele, sunt de firma. Sunt curioasa daca si-a mai facut cineva comanda? si cum a descurs totul.

2 răspunsuri:
| EllaC2710 a răspuns:

Sunt seriosi cei de la Mall Boutique, poti sa comanzi cu incredere. Daca te intereseaza mai multe astfel de magazine poti sa intri pe www.toatemagazinele-online.ro sau pe www.bella-fashion-beauty.ro

| Maioru88 a răspuns:

Buna, Incerca sa o cumperi iar daca nu iti v-a place o poti returana inapoi, Banii ti se vor da inapoi