| Iulliiaa a întrebat:

V rog mult, sa-mi dati niste idei cum sa ma tund... am ochii caprui si parul mie nergru inchis... mie parul lung. cum m-as putea tunde? dau fundita pentru. cele mai bune cuafuri. Multsumesccc

4 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

Nu prea ma ajuta ca ai zis culoare ochilor si a parului...mai bine zi forma fetei ca asta e mai importanta.

| robertpaul a răspuns:

De ce vrei sa te tunzi? cred ca nu realizezi cat de frumos este sa ai un par lung.Incearca sa-l schimbi putin, dar lasa-l lung.Iti spun asta,pentru ca sunt barbat si stiu. Daca ai parul lung,pui o rochie si pantofi cu toc in picioare, n-ai cum sa treci neobservata))). Daca nu-i multumitor raspunsul meu, cauta pe youtube hairestyle si vezi ce gasesti.ciao