| razadeluna a întrebat:

Va fac observatie profesoarele (mai ales) daca mergeti la scoala cu tocuri prea mari?

Răspuns Câştigător
| candydream a răspuns:

Nu mi-a facut nimeni observatie pentru ca nu port tocuri dar pe cateva colege in legatura cu decolteul sau fustele prea scurte.

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Nu imi face nimeni observatie, si chiar daca mi-ar face, nu mi-ar pasa big grin

| T30D0RA a răspuns:

Nuuuu. Nici daca mergem cu fuste scurte si decolteuri adanci. happy

Abh
| Abh a răspuns:

N-am indraznit niciodata sa merg la scoala cu tocuri, mergeam in schimb cu o manichiura impecabila, unghii lungi, lacuite. Fiind o eleva foarte silitoare, nu am primit niciodata observatii din partea profesorilor.

| Zenithf a răspuns:

Ti-as face eu niste observatii. Acuma, daca vrei sa-ti "termini" picioarele, n-ai decat sa porti tocuri.

| mnia a răspuns:

Nu happy...eu nu port, dar majoritatea fetelor din scoala mea isi strica spatele purtand tocuri uneori si de 9 cm

| AngelOnEarth a răspuns:

Cele mai inalte tocuri pe care am mers la scoala aveau 7 cm si erau platforme, dar nu am primit nicio observatie. Unghiile de obicei mi le fac french, dar nici pentru ele nu am primit nicio observatie. In schimb, tin minte ca anul trecut, de ziua mea, am mers machiata la scoala (fond de ten, creion, rimel, gloss) si m-a certat profesoara de religie, insa i-am zis ca m-a vazut diriginta si ca m-a lasat, asa ca n-a mai zis nici ea nimic, dar facuse gura mai mult pentru creion ca pe celelate oricum le folosesc in fiecare zi.

| Airplane a răspuns:

Mie nu pentru ca nu merg cu decolteu la scoala... dar colegelor mele care vin asa da
Unele profesoare le fac observatie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Port tocuri de 12 cm si nu imi zice nimeni nimic