| Cristiinaaaaa a întrebat:

Fetele - mergeti la scoala pe tocuri?

Răspuns Câştigător
| LifeInPink a răspuns:

Daca nu am o zi in care trebuie sa merg mult da. sau daca am sport iar nu pot. dar in rest da (bine, acum nu trebuie sa fie nici prea exagerate tocurile, ca vin unele de zici ca merg pe picioroange...)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LifeInPink):

Ce nevoie de masaj au cele care vin pe tocuri inalte la scoală.

8 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna deoarece nu prea imi plac pantofii cu toc.Am avut 2 perechi de pantofi cu toc de 3 cm(toc patratos)si aveam dureri de picioare. Oricum i-am purtat doar de 2 ori si pe urma gatalaughing
Eu port tenesi, adidasi.Asta iti recomand si tie.Numai bine.

| Aly28 a răspuns:

Buna cand eram la scoala 5-8 nu mergeam. Faza e ca nici acum la liceu nu merg foarte des, pentru ca celelalte colege nu vin cu tocuri si ma simt ciudat sa vin singurabig grin, insa daca mai vin si alte colege e foarte binehappy.dar sa nu fie mai mari de 8big grin

| GigglesToDay a răspuns:

Nuraised eyebrows o sa tepriveasca toti gen "pitzi" raised eyebrows decii nu mergepe tocuri doar la sf.de anlaughing ce intrebare pui cine dracu mergelaughing

| Maryse a răspuns:

Nu, merg cu balerini, am cu tocuri dar le folosesc doar la ocazii speciale.

| Ziiziii a răspuns:

Nu,nu ne lasa profesoarele ca profii nu se bagalaughing

| Anonim1596 a răspuns:

Nu oh go on Imi amintesc...o fostă colegă a venit la scoală cu tocuri si a căzut pe scări laughing Săraca`. Dar mai bine topăi in adidaşi confortabili decat sa te chinui cu tocuri.In plus o sa te cam doară si picioarele.

| GeorgiaA15 a răspuns:

Anul asta vreau sa imi cumpar niste botine ceva cu toc...prin primavarawinking