| razadeluna a întrebat:

Va faceti /va place, impletitura facuta din codite,sub forma de CORONITA? se face greu, si cat de lung trebuie sa ai parul?

http://mumsgrapevine.com.au/wp-content/uploads/2013/02/h air6.jpg

3 răspunsuri:
| unprietenaproape a răspuns:

E o coada impletita data peste cap. joaca te si tu cu parul tau, vezi ce iese. sunt multe filmulete pe youtube care te invata pas cu pas tot ce trebuie sa faci

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Nu se face greu, dar trebuie ai parul pana la spate!

| DeeDeeXD a răspuns:

Nu este greu... Doar că, trebuie să ai părul cât de cât lung, mai jos de umeri pentru a-ți ieși o coroniță drăguță. Dacă vrei să înveți să faci caută pe Youtube „împletitură coroniță". Sigur vei gasi. Poate vezi și alte modele care-ți plac.