| Death_4906 a întrebat:

Cum sa imi impletesc parul asa : http://www.mabella.ro/wp-content/uploads/2009/01/impleti tura-51.jpg?
Un video ceva :D. Dau fundita :*.

3 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Este spik dar nu atat de strans

| Bubless a răspuns:

Este foarte simplu. Pentru inceput trebuie sa iti piepteni parul, apoi iei suvitele de par 2 cate 2 si le pui una peste alta. Mai bine ar fi daca ai pune o prietena sa te impleteasca, deoarece ai nevoie de multa indemanare si nu te poti vedea la spate, asa ca ai putea sa gresesti. Eu una o pun pe mama sa imi impleteasca parul.
Multa sanatate!