| Sabwy a întrebat:

Va plac cizmele crosetate de vara? mie da :X:X Am lungi pe albastru. roz. alb si negru :XX:

32 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si mie imi plac love struckAm unele rozbig grin

| Marii a răspuns:

Nu imi plac. Toata lumea are. Nimeni numai e original in ziua de azi, va copiati toti, de la haine pana la pantofi. rolling eyes

| crisS a răspuns:

Nu pot sa spun ca ma dau in vant dupa ele dar in ultimul timp 1 din 3 fete este incaltat cu asa ceva... deci pot sa spun ca sunt deja expirate toata lumea le poarta au devenit din niste cizme deosebite in unele foarte obisnuite happy

| eek a răspuns:

@crucified_countess .se numeste spiritul de turma...big grin

| annda a răspuns:

Daca n-ar avea toata lumea probabil ar fi dragute. Asa mergi pe strada si te gandesti oare care culoare e mai simpatica ca toate fetele le poarta. Eu una urasc sa vad pe cineva ca are pantaloni, papuci, bluze ca mine. big grin

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Am vazut k se poarta sincer nu mi is asa de stralucite

| caramelitamia a răspuns:

Nu ca nu imi plac, dar totusi. arata asa de ''cizeme' vara straight face si nu prea o poti purta numai cu pantaloni, fusta scurta sau mnah .marog. pana'n genunchi

| adyth a răspuns:

Ca aspect is dragute am vrut sa'mi iau... dar sunt de aceeasi parere cu yuli10, calitate foarte proasta si pret foarte ridicat. eu port mai mult sk8ti si tenisi asa ca...mai bine dau bani multi pe astea decat pe prostioarele alea

| BUBULINA a răspuns:

Am vazut sunt dragute
nu am
mi-se pare ca se port doar cu fusta scurta sau pantaloni scurti

| danutza a răspuns:

Nu imi plac happy
fiecare cu gusturile lui
oricum am ras intr-o zi de una de nu mai puteam afara ploua da gajik avea cizme crosetate laughing laughing

| yuli10 a răspuns:

Au mai fost intrebari pe tema asta.
mi se pare ca sunt de o calitate indoielnica. si se gasesc la un pret cam absurd.

| CrucifiedCountess a răspuns:

@Mari..se numeste simtul turmei laughing

| Vir2k a răspuns:

Esti nemaipomenit de smechera... daca ai uitat cumva... asta-i site de intrebari+raspunsuri (serioase) phbbbbt

| Sabwy explică:

Mie nu mi se par scumpe; llla la 95 de ron...:p

| Casiana a răspuns:

Da...Am si eu... Dar eu am scurte...Sunt albe, si le-as purta non-stop! Cred ca sunt gusturile fiecaruia, dar mie personal, imi plac...Cred ca sunt comode si "trendy"...(vorbesc ca o adolescenta, desi am 20 de ani, tot imi plac:X)!

| DoomNEzeu a răspuns:

Mie nu imi plac :d

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Dap.big grin Si mie imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde vad ceva poze despre cizmele astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruozzz:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vinzi?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac... dar sti pe cineva care vinde? ca eu am albe numa.si vreau sa-mi mai iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ador am unele roz, negre, mov, roz cu floricele mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt peste genunghi si fara toc ma intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt super ok.sunt practice.si nu necesita o tinuta. speciala:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie imi plac ff mult dar nu gasesc numarul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criminale :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai aveti cizme crosetate? orice culoare marime 39

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afd

| ealextpu a răspuns:

Uite aici si alte modele mai rezistente: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| deea_3205 a răspuns:

Imi plac la nebunie!happyAm vazut la multe fete