| mumus a întrebat:

Cum se pot curata cizmele de vara (crosetate) fara sa "sufere"?

7 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Incearca cu un servetel umed

| Incarcare a răspuns:

Intrebarea mea este cum sa le tin drepte? De spalat le bagi la masina de spalat! Ca si eu le-am bagat de 100 de ori happy

| mumus explică (pentru Incarcare):

Poate de aceea nu le mai poti tine dreptehappy

| IHasCupquate a răspuns (pentru Incarcare):

Poi asa se intamla am si eu cizme din acelea si mi s-a intamplat la fel dar acum suntt albee albee exact ca un plover crosetat dar din acelasi material era drept dar acukm sa inmuiatt asa se intampla!

| ealextpu a răspuns:

Cred ca poti incerca cu apret dupa ce le speri si o sa arate ca aici : http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| girlsweetgirl a răspuns:

Si eu am aceeasi intrebare...

| IHasCupquate a răspuns:

Pur si simplu le bagi la masina de spalatt dar sa nu dai o temberatora mare cam 60 50 grade! Plzz Fundika!