| Ella_1816 a întrebat:

Va place parfumul Pur Blanca de la Avon?

17 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Il iubesc! Am si deodorant si gel de dus si parfum Bur blancahappyIl recomand:*

| Nicoleta a răspuns:

Daaa:X:X

| Meryem027 a răspuns:

Da, imi place... dar pacat ca nu persista. sad

| Loly_9853 a răspuns:

Da... e foarte ok. Dar dupa parerea mea nu prea persista... Daca vrei sa-l achizitionezi mai bine gandeste-te la altul mai de calitate ca de exemplu Rare Pearls sau Perceive, Little Black/White Dress.love struck

| greenabstract a răspuns:

Da, miroase frumoslove struck

| georginika a răspuns:

Da... e superb love struck

| Ganduri albe a răspuns:

Imi place mult mai ales pentru ca este si la un pret accesibil.

| Fluffy a răspuns:

Da are un miros foarte placut, il ador
Ti-l recomand:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| popandreea a răspuns:

L-am folosit si in liceu, l-am folosit si in faculta, il folosesc si acum. E deosebit. Te simti libera... Da, imi place Pur Blanca

| mymy a răspuns:

Da il am si eu dar m-am plictisit de el prefer percive si incadessonte dar si pour blanca ii fain (si mai i si rare pearls) ii si ala okhee hee

| ancutsa410 a răspuns:

Dalove struck

| NuAmHabar a răspuns:

Da! Am si eusmug
Imi place cum miroasewinking

| Anne_1755 a răspuns:

Si eu il folosesc si imi place foarte mult. E unul din parfumurile mele preferate.

| roxanaaaaaa_3049 a răspuns:

Este super!

| aura_1762 a răspuns:

Da dar nu toate

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Daca zic da imi dai funda?laughing Oricum chiar miroase frumoslove struck