| Ella_1816 a întrebat:

Va place parfumul Incandessence de la Avon? Persista?

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Dawinking eu il am si este bunbatting eyelashes

| Deea a răspuns:

Parfumul asta il foloseste profa de mate. Miroase super si mereu cand intra in clasa noi copii zicem: doamna iar v-ati dat cu parfumul ala fain happy deci conculzia: e super happy

| Aysa19 a răspuns:

Da eu folosesc :X imi place foarte mult

| PeAcE a răspuns:

DA e foarte bun si persista destul de mult timp. Eu il folosesc de un 1 si ceva in continuu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il folosesc si imi place foarte mult, tine destul mirosul.E foarte feminin si finut, orhideea ii da o mireasma aparte...

| anonima10 a răspuns:

Da imi place mult.Persista cateva ore...nu prea mult.

| 1234_7271 a răspuns:

Este preferatul meu!:* persista si are o aroma foarte placuta si feminina...am primit si complimente...