| zuzuliana a întrebat:

Va rog dati-mi un sfat... vreau sa ma duc la discoteca pe tocuri dar din pacate pe mine ma dor picioarele daca port tocuri... ziceti-mi ce sa fac ca sa nu ma mai doara picioarele...

13 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Incearca sa iei pantofi cu toc mai gros pentru ca sunt mai comozi, si iti poti cumpara si pernute care se pun in pantof sa nu te mai doara asa picioarele(parca am vazut intr-un catalog AVON)
Sa te distrezi; P

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

''Lioton gel, te scapa de durerea de picioare!''...merita sa incerci rolling on the floorlaughinglaughing...sau ia-ti alta incaltaminte.

| kh1ss a răspuns:

Da incaltate in tenesi sau cv fara tocuri... ce are?

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Ia-ti niste venshi (un fel de tenesi) sunt super comozi si poti sa-i porti la disco

| gabrielutzu a răspuns:

Taie tocurile.

| nicoleta_5825 a răspuns:

Incearca sa porti tocuri mai mici

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masaj a ti incercat?

| Selena a răspuns:

Incearca sa porti tocuri si in timpul zilei ca sa poti sa te obisnuiesti cu ele, in felul asta n`o sa te mai doara asa de tare picioarele si bineinteles cauta pentru inceput niste tocuri nu foarte inainte si cat mai comode!

| astrolutza a răspuns:

Eu mereu imi cumpar tocuri confortabile...adica port tocuri de 10cm in general dar grosute, astfel incat sa pot chiar alerga cu ele... mi se intampla in unele zile de vineri sa plec de acasa pe la 8, sa merg la facultate, munca, apoi sa mananc pe undeva si direct in club apoi.si rezist eroic in toata viteza prin bucuresti happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru astrolutza):

Si nu vă dor picioarele de loc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încălțămintea cu talpă stil ortopedică este foarte comodă.
De ce nu încerci?
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic metoda mea.Cand imi cumpar ceva pantofi, botine cu toc in ziua aia le port prin casa sa ma obisnuiesc cu ele.

| pupaza a răspuns:

Poarta papuci cu toc gros.Sunt mai comozi si se si poartabig grin