| iuliana21 a întrebat:

Va rog fetelor sa ma ajutati cu un sfat...merg la o nunta sambata si ma gandesc ca o sa imi fie rece ce sa imi iau peste rochita dar sa fie elegant... daca aveti imagini e foarte bine multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| powergirl a răspuns:

Blanita poate fi scumpa daca nu o ai incerca ceva bolero sau un sacou elegant pe culoare rochiei sau negru sau alb sper ca ti-am fost de folos

2 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna, incearca eventual un bolero asortat dintr-o broderie.bafta multa si pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu incerci o blanita gen "rebecca"? este foarte eleganta si deosebita, merge la orice tinuta de seara.