| PsyhoWoman a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! mi-am vopsit parul cu exact culoarea pe care o vroiam, dar o parte a ramas nevopsita din neatentie in fine. daca m-am vopsit ieri si ma mai vopsesc luni seara e prea repede va afecta parul foarte rau sau ce se poate intampla?sadsad

Răspuns Câştigător
| Esial a răspuns:

Daca ai vopsea din acelasi tub, poti vopsi doar zona aceea aplicand vopseaua cu o pensula(ca sa ajungi aproape de radacina)din aceea simpla, se gasesc in comert si sunt relativ ieftine.Nu,nu va afecta cu nimicatat timp cat e vorba doar de zona aceea neatinsa.Bafta! rate&vote

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu da. Este recomandat sa iti vopsesti parul la un interval de cel putin 30 de zile. Daca trebuie insa sa remediezi problema neaparat incearca sa vopsesti doar zona care nu s-a vopsit. Bafta!