| Ingognito a întrebat:

Daca ma vopsesc parul care va creste după va fi culoarea originală sau va fi tot vopsit

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Va fi culoarea naturala, deoarece tu ii "schimbi" pigmetul doar parului pe care il vopsesti, cel care va creste, va fi cel care va avea acelasi pigment ca cel care a fost vopsit, inainte sa fie vopsit, daca intelegi la ce ma refer.
Ce culoare vrei sa il vopsesti? happy

| Ingognito explică (pentru Mayhem666):

Mereu mi-am dorit sa am parul roșcat așa ca m-am gândit sa încerc happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ingognito):

Eu voiam sa mi-l fac albastru, dar cred ca ma tundea mama daca ma vedea cu el asa, sau ma dadea afara din casa laughing

13 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Culoarea originala, in cazul in care nu ai vopsit si parul de sub piele...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu culoare originală că nu esti masină, culoare naturală.

| Felys a răspuns:

Este acelasi lucru ca si cu vopsitul unghiilor cu oje, cand cresc se duce si oja, nu, asa si cu parul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca o sa fie culoarea originala
Ce, crezi ca iti schimba pigmentul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, dă-i minte!

| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Daca e sa o iei logic! Normal, cand va creste va fi culoarea originala a parului tau!
O seara placuta sa ai!

| Jdjsnshxjxjshdhx a răspuns:

Logic ca parul creste culoarea naturală ..nu pot sa cred ca ai intrebat asta.

| AllanClare a răspuns:

Culoarea originala pentru ca nu ai vopsea in folicul ci culoarea naturala.

| Tig22 a răspuns:

Va creste in culoarea naturala, e imposibil sa iti schimbe pigmentul parului

| ZanaCeaBuna01 a răspuns:

Pai daca tu iti vopsesti parul nu ti.l vopsesti si pe cel care e crescut deci cel care creste en natural nu vopsit.

| UnicornLove0998 a răspuns:

Va fi culoarea naturala