| anytimeanywhere a întrebat:

Va rog ziceti-mi si mie niste solutii pentru a scapa de cosuri! Cine imi da cele mai multe solutii sau idei funda :X

Răspuns Câştigător
| DyDy_3450 a răspuns:

Pai si eu am avut problema asta am scapat de ea cu ajutorul lamailor.de obicei dupa ce faci dus, sau baie aplica pe fata sucul proaspat de lamaie te va ustura un pic (un pic mai mult) dar este eficient>>>sau o alta solutie:sucul de castravete in loc de lamaie happy sper sa-ti fie deajutor kiss

5 răspunsuri:
| AlexiaClaudia a răspuns:

Te dai cu faina de porumb pe fata si te speli bine apoi

| AlexiaClaudia a răspuns:

Daca esti mai inientata ca varsta ia-ti o crema de fata.

| playwithmylife a răspuns:

Pai,este o solutie la farmacie, se numeste Zineryt.Am folosit'o si este foarte buna, costa intre 30-35 lei.

| eoooo a răspuns:

Hai ca te ajut eu deci : 1. Spalate de mai multe ori pe zi cu sapun Dove pentru ca e cel mai bune pentru cosuri. 2. date pe fata cu o crema numita Norvea.e ieftina dar ff eficenta 3. in fiecare seara te dai pe zonele cu cosuri cu crema http://www.clearasil.ro/clearasil-crem-pentru-tratamentul-courilor.php o gasesti in faramacii...o lassi de seara pana dimineata. 4. Nu atingee fata cand esti murdara mai rau faci 5. Nu te da cu fnd de ten sau prostii de genul asta.Cam asta e ...si asa in cateva saptamana nu mai ai cosuri.ar mai fi un remediu cu pasta de dinti :-? da nuzh ce sa zc /\. sper ca team ajutata :*

| dyduu a răspuns:

Cea mai buna solutie. nu pune mana la ele.si trec singure. daca te tot "scobesti" si duci mana pe fata apare si in alta parte si tot asa sad. asta e prima. Iar a 2a. o solutie buna love struck : Garnier PureActive pentru cosuri :*

Bafta love struck