| Anucka10 a întrebat:

Ceva solutii pentru a scapa de cosuri? FUNDA cel mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marius1985 a răspuns:

Buna! Sa nu folsoesti sapun cu sulf, face mai rau, am patit-o eu. Masca cu aspirna este foarte ok, pisezi aspirina si o amesteci cu apa plata. Sic e m-a ajutat foarte mult, au fost astea: http://track.derminax.ro/product/Derminax/?pid=123&uid=1419 foarte eficiente, curatat tenul repede, si daca ai si cicatrici mici ramase de la cosuri, dispar si ele.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Săpun cu sulf, tonic antiseptic și o mască cu acid salicilic.
Pa, pa.

| Harrison a răspuns:

Uite sunt mai multe tratamente!
1. NU le sparge se vor inmulti!
2. in fiecare seara pe fata sa te ungi cu suc de lamiie.
3. Inca un mod mai este cu sapun de ala pentru rufe. care miroase foarte tare!
4. este un medecament se numeste: Zinerit.
daca te dai dispar cosurile doar ca daca te lasi de el incep sa apara