| pynnk a întrebat:

Vara aceasta se mai poarta costumul de baie in doua culori gen sutienul alb si slipul negru? fundita :*:*

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Porti ceea ce-ti place si ce-ti sta bine corpului tau. Ca si slip se poarta cel brazilian, precum acesta : http://images2.okr.ro/......00_700.jpg (cel care are cusatura la jumatate de chilot)... In Grecia de exemplu asta se poarta in vara asta.

| Ramina a răspuns:

Nu prea conteaza ce se poarta daca tie iti place cum se vede ar trebui sa porti ce iti place, nu sa poti ceva urat doar pentru ca e la moda.
Uite niste costume de baie care imi plac foarte mult si arata mai bine decat niste piese de costume de baie amestecate cum zici tu http://www.diva-charms.com/costume-baie

| BiuL a răspuns:

Da, se mai poarta.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Da. Eu am fost acum câteva zile la ștrand și am văzut o tânără cu sutienul roz aprins și slipul galben aprins (ca marker-ul).

| diasasak a răspuns:

Da, am colege care se duc la mare anul asta si discutau despre asta, se pare ca da, se mai poarta.