| poechce a întrebat:

VibraTone >- a folosit careva acest 'aparat' >?

http://www.top-shop.ro/....../index.asp

Vreau doar sa stiu daca da rezultate si ^in cat timp?

Răspuns Câştigător
| ina_4413 a răspuns:

Eu intentionez sa-mi iau centura seven omnio potence.Cred ca impreuna cu un regim alimentar si cu ceva miscare, ma refer la mersul pe jos voi avea un rezultat. Iti voi spune cum ma simt si ce rezultat am. Daca nu incerci nu ai de unde sa stii pentru ca depinde de fiecare organism, si de raspunsul acestuia la ceea ce este supus.Iti urez succes

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu am folosit asa ceva si nu a dat nici un rezultat, e o mare pacaleala.

| poechce explică:

Eu am pus aceasta intrebare pentru cei ce l-au folosit.

Totusi, cu sportul nu prea am rezolvat ceva.
Poate folosirea acestui 'aparat' in paralel cu sportul va da rezultate.

| metonst54 a răspuns:

Daca ai bani prea multi si nu ai ce face cu ei cumpara.Eu folosesc aparatul numit "Sport"