| M.T a întrebat:

Buna as dori sa cumpar si eu o centura de slabit. ce mi-ati recomanda? ati folosit asa ceva a dat rezultate? vreau mai multe raspunsuri si pareri :(

ce parere aveti despre asta? la-ti folosit? da rezultate?

http://www.top-shop.ro/minisites_template/ab_tronic_temp late/index.asp?tine=ver01_about&c=20190&ver=01&pid=96248

Răspuns Câştigător
| rain a răspuns:

Fara sport si nutritie nu are absolut nici un efect - niciunul dintre aceste produse "miraculoase". Detin mai multe produse Top Shop pe care le folosesc eu si nevasta mea.