| oana7335 a întrebat:

Vineri am balul bobocilor si sunt in pana de idei cum sa ma imbrac, machiez si coafez parul.As dori niste modele de coafuri care o poti realiza cu placa de indreptat si machiaje (in special smoky eyes). Va multumesc pentru ajutor:*.

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

In primul rand, este foarte important sa iti alegi coafura si machiajul in functie de ceea ce vei purta in seara balului. Iti recomand o rochie one shoulder, pe care sa o asortezi cu o pereche de cercei candelabru si o pereche de pantofi cu toc de marime medie. In ceea ce priveste make-up-ul si coafura, inspira-te de aici: http://www.divahair.ro/frumusete. Spor sa ai!