| Denisu_8081 a întrebat:

Heeei` buna tuturor happy Am nevoie deputin ajutor din partea voastra big grin In sfarsit baiatul care imi place de mult m`a invitat in oras la un suc love struck. Fiind vara si foarte cald as vrea niste opinii despre cum as putea sa ma imbrac/machiez/coafez. Sunt cam in pana de idei mai ales ca in ultima perioada nu am prea iesit din casa. Multumesc

5 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Nu trebuie sa fie nimic special! Daca te place, te place asa cum esti tu, nu aparentele si oricum tie asta ti-ar conveni cel mai mult, sa te placa asa cum esti! Asa ca imbraca-te normal, fara sa iesi din tipare, iar cu machiajul si coafatul la fel!

| andr33a_2690 a răspuns:

Pai in primul rand cred ca nu ar trebui sa te imbraci/machezi/coafezi intr-un mod special pentru ca daca te-a invitat deja la suc inseamna ca te place asa cum esti tu de obicei.deci eu cred ca ar trebui sa fii normala.asa cum esti mereu. poate chiar asta ii place la tinehappy... sper ca te-am ajutat.bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-o usor laughing nu te-a invitat la bal.
Cine stie ce parere isi face despre tine cand te vede impopotonata.
Adopta un look lejer, cat mai natural, poarta un machiaj usor, deloc incarcat.

| alina_8112 a răspuns:

Daca te_a invitat la suc inseamna ca te place asa cum ai fost si pana acum dar normal ca trebuie sa te aranjezi putin mai mult ...imbraca o rochita potivit de scurta si un parfum bun dar nu da cu foarte multwinking si fi naturala poartate natural amintesteti ca el te place asa cu esti happy iar parul poti sa il lasi desfacut... sa il indrepti cu placa cum iti sta tie mai bine sper ca te_am ajutat :*

| supergirly22 a răspuns:

Hmm...pai :daca e vara alege o tinuta usoara, vaporoasa si ceva in care sa nu traspiri adica poti sa alegi o rochita draguta (uitate pe la tine prin garderoba ce ai mai dragut ) iar daca nu vrei rochita sau nu ai nimic ce sa iti steie bine un maieu sau un tricou si o fusta :d in legatura cu incaltamintea alege ceva comod sau poate niste tocuri. oricum sa fie ceva comod si in care sa te simti bine happy fa-ti un machiaj simplu de zi ca oricare altul adica fond de ten pudra putin blush un creion de ochi sau tus si putina culoare pentru ploape o culoare care sa se asorteze cu culoare in care esti imbracata de preferabil un maro sau crem ca merge la orice si sunt si mai naturale si pe buze un glos si atat cu machiajul iar parul daca vrei intinde-l cu placa sau fa-ti -l cu peria sau prindel intr--o codita (daca e cald trebuie sa iti ti parul prins )big grin cam atat sper ca ti-am fost de folos