| vizabela a întrebat:

Voi ce credeti despre achizitionarea hainelor de la Second Hand?

Răspuns Câştigător
| bmerry a răspuns:

Sincer, ai fi uimit de cat de multe din acelea haine sunt de firma! Si ce daca au mai fost purtate? Multe sunt chiar si noi, nu au fost purtate niciodata, dar lumea merge pe ideea aia de "Second." Nu are treaba! Hainele sunt spalate si curate, in stare buna, si in general domina firmele H&M si/sau Zara. Mie mi se pare destul de convenabil happy

4 răspunsuri:
| lalaballet a răspuns:

Am o parere proasta

| 010101012 a răspuns:

E oribil.....insa daca nu ai bani nu cred ca ai ce face. Dar daca ai totusi posibilitati materiale nu cumpara de la SH.La unele magazine au si imbracaminte decenta la preturi bune, insa nu trebuie sa te duci la SH

| mCamii22 a răspuns:

Dupa parerea mea este foarte convenabil. Avand in vedere ca majoritatea hainelor sunt de firma, gasesti mult mai multe haine decat in alte magazine si iti achizitionezi hainele la pret foarte convenabil. In unele magazine gasesti si incaltaminte nou nouta, de firma la preturi foarte mici.

http://camiim.wordpress.com/

| vizabela explică (pentru mCamii22):

Multumesc mult, parerea ta este asemanatoare cu a mea happy