| Dianna_8523 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre Megan Fox? happy

12 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Http://www.celebritysmackblog.com/......twoman.jpg
e foarte frumoasa.ca actrita nu mi se pare cine stie ce:D

| caramelitamia a răspuns:

O parere buna

| Silvia a răspuns:

E draguta, dar nu mi se pare cea mai frumoasa.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Just. hot`

| daniDeeDee a răspuns:

O actrita foarte buna si draguta happy

atat.

| Klara a răspuns:

Mai sexy decat Angelina happy

| GreenSky a răspuns:

Tocmai vroiam sa vad un film cu ea.happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

E frumoasa.

| mikey a răspuns:

Salut!
Faorte dragutahappyNu staiam de ea am cautat oe net siu am vazut poze, siu la prima vedere mi s-a parut super frumoasa!
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmm ce i-as face tipei, e cea mai frumoasa femeie de pe planeta visul oricarui baiat

| Andra_5221 a răspuns:

Fraumoasa mah...chiar frumoasa.Ca actrita nu am auzit multe lucruri insa are cateva declaratii cam picante cum ar fi ca se considera mai frumoasa decat Angelina Jolielove struck(nu e nimic in neregula cu asta dar sa strigi in gura mare asa ceva...aduce a narcisism in cazul in care Angy Jolie e divinatongue), a mai spus ca e bisexuala si ca are pretentia ca orice baiat care vrea sa fie cu ea trebuie sa iti tatueze chipul ei(locul ramanand la alegerea lui)tonguetongue.
In rest e foarte tare tipa, cu obsesii, cu perversiuni, cu vicii... sper sa evolueze ca actritalove struckhappyhappy

| Aly_8868 a răspuns:

Este draguta o actrita foarte buna si se intelege bine cu lumea. Ori cine merita sa stea de vorba cu ea.