| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce parere aveti despre prezenta lui Megan Fox in filme de actiune. E buna ca actrita sau nu?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wildthing a răspuns:

Filmele de actiune nu sunt tocmai piese de Shakespeare. Publicul caruia se adreseaza ele, e atent mai mult la bucile actritei din rolul principal, decat la calitatile ei actoricesti. Sigur ca in productiile cu buget mare, vor cauta una care sa faca audienta sa saliveze, dar sa stie sa si joace cat de cat. Degeaba esti maxim de frumoasa, daca se scorojeste varul pe pereti, atunci cand incerci sa fii credibila legand doua cuvinte.
In concluzie, ma gandesc ca Megan Fox joaca destul de bine, pentru ca desi e frumoasa, se gasesc oricand altele si mai frumoase cu care ar putea fi inlocuita...sau cine stie, poate are intrare la producatori.winking

| adryang78 a răspuns:

E frumoasă și dă bine pe ecran. Ca talent, nu e cine știe ce.

| vodami92 a răspuns:

Ea da bine la comedie! la actiune nu prea! poate doar la jennifer's body!