| ellasweetlollipop a întrebat:

Voi ce preferati? Avon, Oriflame sau Lady's?

Răspuns Câştigător
| NicoNicolletta a răspuns:

Eu prefer Avon pentru ca au marfa de calitate si timpul in care tile aduce este scurt!

20 răspunsuri:
| xXPsychO983 a răspuns:

Avon

| Dollicious a răspuns:

Avon, categoric!

| LaNaibaa a răspuns:

Avonn :X:X

| xRainyDay a răspuns:

Avon.

| DjLayla a răspuns:

Avon

| Adryanna2000 a răspuns:

Eu iti recomand Oriflame pentru ca au produse mai naturale.winking

| Georgy090 a răspuns:

Avon pentru ca aici gasesti produse de calitate

| miriammiki a răspuns:

Yves Rocher tongue

| Deea8D a răspuns:

Eu numai de la Avon cumpar.batting eyelashes

| ellasweetlollipop explică (pentru Deea8D):

Ma bucur ca va plac produsele de la Avon pentru ca eu sunt reprezentant si va spun din start ca sunt produse mai bune (decat cele Lady's), mai ieftine (decat de la Oriflame) si mult mai calitative...sunt multumita de produsele de la Avon si le declar cele mai bune si...le multumesc celor care au raspuns si felicitari celei care a castigat.

| Dii23 a răspuns:

Avonwinking

| wildcat01 a răspuns:

Avon e mai la indemana, oriflame e mai natural dr mai scump, iar lady`s e cel mai ieftin, asa ca fiti atente la produse si combinati comenzile ca fiecare are produse bune

| miha11 a răspuns:

Oriflame este cel mai bun si au multe lucruri de calitate! funda?:O3

| coco3467 a răspuns:

Eu prefer avon, da si oriflame au produse bune pe de alta parte produsele de la lady's mi se par de proasta calitate. Am comandat de cateva ori si am fost foarte nemultumita plus ca o prietena de-a mea si-a luat o pudra de la lady's si a facut bubite de la easad

| wildcat01 a răspuns (pentru coco3467):

Serios? si eu care vroiam sa-mi iau si eu produse cosm pentru fata de la ei...

| Naoa a răspuns (pentru coco3467):

Asta nu inseamna ca toate cosmeticele lor sunt de proasta calitate. Si eu am avut o reactie alergica fata de cateva produse de la Avon. Asta nu inseamna ca Toate sunt "nocive".
Eu folosesc cosmetice de la Lady's de aproape 2 ani si nu am patit nimic. Intr-adevar, nu toate sunt grozave, dar unele sunt mai bune chiar si decat cele de la Avon/Oriflame.

| coco3467 a răspuns (pentru Naoa):

Eu nu am fost multumita deloc de produsele lor dar cu toate astea nu se poate spune ca m-am invatat minte, pentu ca am mai dat comanda de la ei doar pentru ca unele produse mi se pareau atractive in brosura, ajungand iar sa fiu dezamagita cand le primeam in manastraight face fiecare cu parerea lui acum dar eu nu recomand produsele lady's

| coco3467 a răspuns (pentru wildcat01):

Eu am patit-o pe pielea meastraight face cu toate astea sunt unele persoane care sunt multumite de produsele lor (totusi daca vrei sa comanzi cv nu iti recomand cosmetice tongue )

| DeeaAndreiuta a răspuns:

Avon sau Oriflame amandoua sunt bune

| mirunadiana a răspuns:

Oriflame