| Kryssta a întrebat:

Voi ce sampon folositi? Am folosit marca Gliss si mi se ingrasa parul foarte repede!

Răspuns Câştigător
| crissa20 a răspuns:

Eu folosesc Pantene cu ulei de argan si uneori gerovital regenerant! dar cum a zis cineva mai sus depinde de par!

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Garnier Fructis sau Elseve.

| Nelutsa a răspuns:

Aici depinde de părul tău.
Fiecare persoană are părul său şi cred că şi şampon.De exemplu tu spui că de la Gliss ţi se îngrasa parul foarte repede.O prietenă de a mea este mulţumită de Gliss.
Depinde de tine ce şampon alegi. cu timpul o să găseşti unul care este perfect pentru tine.
Scuze dar nu îţi pot da mărci neştiind nimic despre tine happy

| Kryssta explică (pentru Nelutsa):

Multumesc pentru raspuns. Am incercat Gliss,Wash & go,head * shoulders, petrole kahn, elseve, schauma- astea toate imi ingrasau parul. Syoss am mai folosit, dar abia daca scapam de spuma si ramanea foarte gras si eu inainte aveam parul uscat si deteriorate la radacini.Gerovital si Clear erau bune, dar il faceau prea uscat.