| tony09 a întrebat:

Voi ce ziceti as putea purta o geaca de piele simpla, la pantaloni de costum cu camasa alba si cravata neagra, as vrea sa merg asa la biserica.Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da mai noi la biserica se face parada modei? eu stiam ca biserica e pentru alte lucruri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca geaca e si ea neagra, ar merge.

| persseuss a răspuns:

Nu prea se poarta pielea la pantaloni de stofa, cu camasa si cravata.un sacou sau o geaca mai eleganta

| lucian69 a răspuns:

Da merge daca geaca este neagra sau marowinking, dar ar fi mai ok daca ti-ai un sacou. Bafta!