| dana_9056 a întrebat:

Voi credeti ca blondele sunt proaste asa cum zice toata lumea eu sunt blonda si toata lumea se ia de asta parinti imi zic ca se iau de mine cei gelosi oare este adevarat va rog zicetiva parerea ofer funda

Răspuns Câştigător
| lollitha a răspuns:

laughing)
Chiar crezi?
Eu nu

si ce daca iti spun oamenii asa?

nu trebuie sa crezi tot

unele fete se vopsesc blonde...

Si si-au dorii sa aiba`tongue parul blond natural
fara vopsea

numai crede ce zice lumea

spune`le si tu:
credeti ce vreti!
Sunteti doar gelosilaughing

9 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Daca esti blonda asta nu inseamna ca esti proasta. Eu am maimulte prietene blonde care nu's deloc proaste.
Nu mai lea in seama ce zic alti.
Apara-te, da-le si tu replici inteligente smug.

| Anileda a răspuns:

Nu este adevarat lucrul cu blondelelaughing
Adica hai sa fim seriosi ce legatura are culoarea parului cu ce stii tu.
Am avut in clasa o colega care era blonda si ce crezi?
Era cea mai desteapta din toata clasa.
Deci cei care spun ca esti proasta sunt niste invidiosi.
O zi bunahappy

| MidnightLady a răspuns:

Nu stiu cat de proaste, dar tocmai ce m-am convins ca agramate exista, printre noi blondele.

| madia a răspuns:

Nu cred ca blondele sunt proaste. Orice padure are uscaciunile ei.
No offense, dar n-ai auzit de semnele de punctuatie?
Parintii tai te accepta asa cum esti... Sper ca ai inteles happy

| Elena_7763 a răspuns:

Evident ca nu. Si eu sunt blonda natural, si nu-s deloc proasta. Majoritatea blondelor pe care le stiu eu nu-s nici ele proaste. Stereotipul asta a aparut pentru ca ft multe "vedete" brunete (Paris Hilton, Britney Spears, Lindsay Lohan chiar si Marlyn Monroe laughing si lista poate continua) s-au vopsit blonde si din cauza lor lumea ne-a dat eticheta cum ca am fi proaste, usuratice sau ambele. Si stii vorba aia, The best is always the most hated or envied.hee hee

| Byclick a răspuns:

Tu nu stii de gluma?

| MrNobody a răspuns:

Nu glumesti.Chiar esti blonda.

| bellas a răspuns:

Cei care se iau de tine chiar ca sun gelosi si putin km imaturi.eu cunosc multe tipe blonde care chiar nu sunt proaste. faza asat cum ca blondele ar fi proste e un mit.deci nu baga in seama tot c zic oamenii.si de mine rad oamenii din diferite motive dar am invatat sai evit.nui baga in seama si nu le da satisfactie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu suns blonda am media 9. 43 u ce zici?!