| mary a întrebat:

Voi la cat timp va tundeti?

20 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Obisnuiesc sa-mi tund varfurile in fiecare luna, dar schimbarile radicale care implica taierea a mai mult decat 2-3 cm se produc destul de rar, o data la 6-7 luni, depinde cat de repede ma plictisescbig grin.
Succes!
Pa`pa!

Răspuns utilizator avertizat
| Bacemi a răspuns:

De obicei la 2 sau 3 saptamani. Dar se intampla uneori sa treaca 1 luna si ceva.

| anad a răspuns:

Cand vad ca a crescut parul si nu mai sta cum ar trebui la coafura pe care o am.

| Gentiana a răspuns:

Normal ar fi o data pe luna, insa eu imi tai varfurile pe la 4-5 luni, si la un an ma tund!

| asya a răspuns:

Normal ar fi o data la 3 luni...insa eu o fac de vreo 2 ori pe an...maxim!

| UNfriendLY a răspuns:

2 saptamana

| cornel a răspuns:

Cam 3 luni.

| User a răspuns:

2-3 luni.

| Miha a răspuns:

Eu ma tund o data sau de doua ori p anhappy
dar indicat ar fi sa te tunzi vara o data la 4 saptamana (dar nu scurt un pic din varfuri)

| Missin`you` a răspuns:

Varfurilebatting eyelashes de 2 ori p anwinking

| IlegalSmile a răspuns:

Camp 15 20 min tongue

| IlegalSmile a răspuns:

Scz pai cam la o 1 luna maxim 2 luni

| Madalina_6514 a răspuns:

5 luni, varfurile:X:X:X

| Sked a răspuns:

O data pe luna

| claudiea79 a răspuns:

2 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam o luna...de ce?

| kromstein a răspuns:

Nu exista o data anume. Cateodata vreau sa imi las parul mai lung, alteori ma tund 0. Depinde de starea mea de spirit si mai ales de vreme.

| Louis_3400 a răspuns:

2 saptamanitongue

| voisanye a răspuns:

Odata la 2-3 luni