| No10 a întrebat:

Sall, voi la cat timp va tundeti baietii? Si la cat timp ar fi recomandat sa ne tundem? big grin

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Nu exista perioade universale daca vine vorba de partea cu timpul. Fiecare are un organism diferit si in concluzie dezvoltarea sau cresterea este diferita happy

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am convertit in baiat pentru o intrebare. laughing

Nu exista nici un timp recomandat, daca vrei sa iti pastrezi tunsoarea si sa aiba aceiasi dimensiune firul de par trebuie sa-l tunzi o data pe luna pentru ca el creste 1-2-3 cm pe luna, dar pana la urma te tunzi cand nu-ti mai place cum iti sta si consideri ca nu se mai aranjeaza.

| No10 explică (pentru anonim_4396):

Odata la doua saptamani: ))

| anonim_4396 a răspuns (pentru No10):

Atat de des te tunzi laughing?

| No10 explică (pentru anonim_4396):

Da laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru No10):

O sa-i largesti naiba pantalonii aluia care te tunde la cati bani ii bagi asa. laughing)

| No10 explică (pentru anonim_4396):

Nu conteaza laughing prefer sa fiu tot timul cu freza făcuta big grin

| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

"ULUITOR". NASA a gasit o planeta care seamana cu Pamantul
O exoplaneta despre care oamenii de stiinta americani au spus ca este remarcabil de asemanatoare cu Terra a fost descoperita de cercetatorii de la NASA in zona locuibila din jurul unei stele indepartate, informeaza Reuters, citat de Mediafax

Citeste mai mult: http://www.wall-street.ro/......antul.html
Follow us: @WallStreetRo on Twitter | WallStreetRo on Facebook

| No10 explică (pentru WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos):

Si ce legatura are asta cu intrebarea? laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru No10):

Ca sa te tunzi pe alta planeta, e mai mult decat evident! laughing)

| No10 explică (pentru anonim_4396):

Asta-i buna laughing)!

| Zacase a răspuns:

Si daca imi las parul lung pot sa raspund? rolling on the floor

| elenaA_9063 a răspuns:

La cat timp ne tundem baietii? laughing "Odata" pe luna.