| anonim_4396 a întrebat:

Voi purtati fusta la scoala, iarna?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hai lasă, merge vara când este cald și bronz strălucitor pe piele!
Nu vreau să răcesc iarna.
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Noi la scl avem la uniforma fusta asa ca nu am de ales, dar imi place mult cum arata.

| BuburuzaZd a răspuns:

Buna!
Eu nu. Insa TU daca vrei o poti face.

| betsy a răspuns:

Da, dar eu de obicei iarna port numai cu dresuri inchise la culoare.winking

| DariaSofia95 a răspuns:

Eu nu port fuste la scoala decat la festivitati sau cand trebuie sa cant cu corul scolii in rest nu port fusta.mi se pare incomod la scoala, mai ales ca eu sunt mai nebbunatica si nu pot sta locului nici 10 minute!laughing))

| Oanyy97 a răspuns:

Da. Dc nu? O fusta in perioda asta te va scoate in evidenta sigur! Poart-o cu cizme cat de cat inalte [culoarea fustei]. Iar daca porti si o camasa alba...nu iti va reprosa nimeni nimicwinking