| mandrutza a întrebat:

Purtati fusta iarna acum cand e frig, sau doar pantaloni?

3 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Pentru mine nu conteaza ca e iarna sau vara, eu port si fusta si pantaloni scurti iarna. Imi iau pe sub o pereche de colanti negrii sau colorati si niste cizme mai lungi si nu am nicio problema.

| andree1705 a răspuns:

Fusta, trebuie sa recunosc sa nu prea port iarna. In schimb, port acele rochite din lana (foarte calduroase), impreuna cu colanti. Dar, ca sa-ti raspund si la intrebare, in majoritatea timpului port pantaloni.

| Gabrielabmg a răspuns:

Pantaloni.iar uneori colanti