| anonim_4396 a întrebat:

Voi va aranjati uneori parul la scoala,in pauze de exemplu ?

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Draga mea este indicat pentru domnisoare sa isi aranjeze parul in pauze, sa se improspateze din cand in cand.De aceea este bine sa nu iti lipseasca niciodata un piaptam,o oglinda,un balsam de buze, un rimel, servetele umede.

| karrry9999 a răspuns:

Logic ca da

| Damii a răspuns:

Buna! Da...mi-l aranjez si ma dau din cand in cand cu luciu big grin

| delia1999 a răspuns:

Uneori cand sunt zburlita, dar de obicei am parul impletit si nu ma zburlesc.

| ellena3322 a răspuns:

Da desigur ca da.Pai ce faci daca iesi in pauza si te vede un grup de astea de fite pai rad alea de mor acolo de tine.

| MIHAelaKISS a răspuns:

Dar doar ca nu prea am timp